Behind every beautiful thing there is some kind of pain...

Všechno naopak

6. listopadu 2011 v 17:56 | Twigg |  články
Uf, ještě to stíhám:D ...
Když se podívám do zrdcadla, hned je všechno naruby, vpravo neni vpravo, ale vlevo a naopak. Fotky s mými přátelo jsou taky obráceně, tak si říkám "co je špatně?" A nebo co je dál co skrývá se za zrdcadlem? Je tam snad jiný svět? Stojí tam snad jiná holka mě do detailu podobná? Klade si snad momentálně stejné otázky jako já?
Samá otázka a žádná odpověď, kdo mi je zodpoví...?
Teď mě tak napadlo, že jsem nedávno viděla díl jednoho mého oblíbeného seriálu kde se slěčna koukla do zrdcadla,říkáte si co je na tom divného u holky že:D No ale když potom natáhla ruku zjistila, že je zrdcadlo průchozí, asi průchod do nějaké jiné dimenze, a tak neváhala a prošla dál.
Co objevila? Nic zvláštního, stála ve stejném pokoji ve stejném domě, jen všechno bylo nějaké dovné, obrácené.
byl tam stejný svět jako je ten náš. No, vlastně ne úplně, všichni lidé se chovali obráceně než je jim podobné, a tak si říkám že bych si takový svět taky někdy zkusila navštívit, mohla by to být fajn změna:D
Asi bych tím dnes už jen zkončila jen doplním, "Važme si zrdcadel, i když je v nich vše naruby, nikdy nevíme co v nich může být skryto..."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 FirLy FirLy | Web | 6. listopadu 2011 v 18:49 | Reagovat

Tak toto ma dokonale vystihlo. Ani neviem koľko krát som si položila tie otázky pri tom ako som pozerala do zrkadla. Jinak ako sa volá ten serial? :P ..... Niekedy by som určite celkom rada odišla do nejakého iného sveta :/ Nie obráceného ale úplne iného... škoda že tie zrkadlá vážne nie sú prechod niekam inam ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama